Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

OSTRZEŻENIE Nr 89 Miejkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Dębicy

Zjawisko: Silny mróz
Stopień zagrożenia: 1
Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych
Obszar: województwo podkarpackie
Ważność: od 2014-12-30 19:00:00 do 2014-12-31 09:00:00
Przebieg: Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -20°C w kotlinach karpcakich i obniżeniach terenu do -15°C na pozostałym obszarze. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 2 km/h do 10 km/h.
Prawdopodobieństwo: 90%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2014-12-30 11:40:00
Synoptyk: Piotr Ramza
źródło: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego – UM Dębica

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.