Previous
Next
Previous
Next

Pomaluj swoją bańkę na choinkę razem z Tikkurillą

IMG_2246Jakie są najpiękniejszą bombki na choinkę? Oczywiście te samodzielne pomalowane. Właśnie taką możliwość mają teraz ci wszyscy, którzy w ciągu najbliższych dni wybiorą się do CH Raj. Tam do 22 grudnia będzie ustawione specjalne stoisko przygotowane przez firmę Tikkurilla.
Firma przygotowała specjalne farby oraz „surowe” bombki choinkowe, które wszyscy chętni mogą własnoręcznie pomalować – mówi Magdalena Olszewska z Tikkurilli. Jeśli zechcą mogą je potem zabrać do domu.
Dziś z możliwości samodzielnego ozdobienia świątecznej bombki korzystało wielu chętnych. Oczywiście największą grupę stanowiły dzieci, ale i dorośli też mieli okazję zaprezentować swój talent. Taką możliwość będzie miał jeszcze każdy do 22 grudnia, bo do tego czasu trwać będzie akcja  Tikkurilli.
 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.