Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk już objął urząd. Kto będzie jego zastępcą?

S0372050W ostatni piątek Mariusz Szewczyk złożył ślubowanie i oficjalnie objął urząd burmistrza we władanie. Wkrótce powinny być znane nazwiska jego zastępcy lub zastępców i ewentualnie nowego sekretarza miasta.
Burmistrz Dębicy może mieć dwóch zastępców, ale może mieć tyko jednego – to zależy od tego komu zechce powierzyć te obowiązki. Dębica też nie ma od ponad roku sekretarza. Najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dni poznamy przynajmniej jedno nazwisko nowego współpracownika nowego burmistrza Dębicy, bo trudno mu będzie rządzić samodzielnie. Kim on może być? Trudno powiedzieć. Spektrum nazwisk, które się przewijają w tej zgadywance jest dość duże. Wiele wskazuje na to, że obsada nowych stanowisk będzie swoistym kompromisem pomiędzy Mariuszem Szewczykiem a Radą Miasta, która zdominowana jest przez przedstawicieli PiS i Wspólnoty. Burmistrz nie ma swobody działania bez zgody Rady i Mariusz Szewczyk będzie musiał brać te uwarunkowania swojej kadencji. Jak sobie z tym poradzi zobaczymy w ciągu najbliższych tygodni.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.