Portal wpolityce.pl -Dewastacja pomnika Lecha Kaczyńskiego. Został oblany żółtą farbą

wpolityce„Portal ziemiadebicka .pl opublikował zdjęcia zdewastowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. „Nieznani sprawcy” oblali monument farbą. Memoriał Smoleński został odsłonięty 12 kwietnia 2014 roku w Dębicy (woj. podkarpackie). Upamiętnia on nie tylko prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale także wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej. Monument stoi na Placu Mikołajkowów. Najprawdopodobniej w nocy z 3 na 4 grudnia został on oblany żółtą farbą. Oblane też zostały tabliczki z nazwiskami ofiar tragedii z 10 kwietnia 2010 roku i postument pomnika” – pisze portal wpolityce.pl
Materiał możne znaleźć pod tym linkiem
http://wpolityce.pl/smolensk/224683-dewastacja-pomnika-lecha-kaczynskiego-zostal-oblany-zolta-farba
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.