Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rekrutacja do obywatelskiego monitoringu spółek komunalnych

m201056123Prowadzona jest rekrutacja do obywatelskiego monitoringu spółek komunalnych. Monitoring jest bezpłatnym działaniem skierowanym do osób i organizacji pozarządowych, które chcą nauczyć się, jak w sposób skuteczny i obiektywny prowadzić kontrolę obywatelską, a także dowiedzieć się, jak działają spółki komunalne w ich gminie. Organizator, Sieć obywatelska – Watchdog Polska, nauczy uczestników i uczestniczki, jak krok po kroku przeprowadzić monitoring – jakimi zasadami się kierować, kogo i o co pytać, jak angażować innych mieszkańców i mieszkanki do działań na rzecz zmiany.
Urząd Gminy będzie jedną z instytucji, od której uczestnicy i  uczestniczki monitoringu będą pozyskiwać informacje. Rekrutacja do obywatelskiego monitoringu spółek komunalnych trwa do 15 grudnia 2014 roku.
Więcej informacji w załączniku oraz pod adresem:http://siecobywatelska.pl/1,444,rekrutacja_do_monitoringu_spolek_komunalnych.html.
 
Agnieszka Zdanowicz
Koordynatorka Monitoringu Spółek Komunalnych
ul. Ursynowska 22/2 | 02-605 Warszawa

tel: 22 844 73 55; 22 844 73 55
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.