Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poważny wypadek w Pilźnie

1111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w miejscowości Pilzno. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Tarnowie przewieziona została 14-letnia mieszkanka Lipin.
Do zdarzenia doszło przed godz. 21 w Pilźnie na ulicy Kraszewskiego. Ze wstępnych usteleń wynika, że 14-letnia dziewczyna została potrącona podczas przechodzenia przez jezdnię. Kierujący oplem vivaro, 51-letni mieszkaniec Lipin jechał w kierunku centrum Pilzna.
Nastolatka została poważnie ranna, przewieziono ją do tarnowskiego szpitala. Badanie alkomatem kierowcy opla wykazało że był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.