Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy już 5 stycznia

S00340045 stycznia 2015 roku w hali Domu Sportu i Rekreacji się przy ulicy Sportowej w Dębicy odbędzie się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. W organizację turnieju włączyły się m.in. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Pomocy Społecznej Ad Astram.
W rozgrywkach sportowych zapowiedziało już swój udział 8 drużyn, wśród których znajdują się reprezentacje m.in. Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, piłkarzy Wisły Kraków, dawnych Reprezentantów Polski, przedstawicieli ze Śląska i województwa Świętokrzyskiego, dziennikarzy oraz aktorów, w gronie których znaleźli się m.in. bracia Marcin i Rafał Mroczek, Przemysław Cypriański oraz Marek Włodarczyk.
„W tym tygodniu ruszy sprzedaż cegiełek, w cenach 5, 10 oraz 20 złotych, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Tymoteusza Kasprzyka, 2 – latka, który doznał oparzeń chemicznych jamy ustnej, przełyku oraz krtani po połknięciu granulek ługu sodowego oraz dla Janusza Adamczyka, byłego piłkarza Wisły Kraków, który potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie i rehabilitację po amputacji nogi” – mówi Robert Mazur, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na którego obiekcie odbędzie się turniej.
Cegiełki będzie można zakupić także w dniu meczu. Dodatkowo pracownicy MOPS będą rozprowadzali je w firmach wraz z zaproszeniem na turniej. Podczas Turnieju Piłki Nożnej, po okazaniu kupionej cegiełki, będzie można spróbować specjalnie na tę okazję przygotowanej grochówki, bigosu czy ciast. Przygotowaniem kulinarnych specjałów podobnie jak przy wcześniejszych edycjach turnieju zajmie się Bogdan Filipek, który od lat jest jednym z współorganizatorów akcji.
Wstęp na imprezę charytatywną będzie bezpłatny dla wszystkich mieszkańców. Organizatorzy przewidzieli także różne atrakcje dla dzieci i dorosłych m.in. suchy basen z kulkami dla najmłodszych, występ zespołu folklorystycznego „Mors” oraz występ zespołu tanecznego „Soul Dance”. O godzinie 17:00 odbędzie się aukcja charytatywna, podczas której mieszkańcy będą mogli wylicytować pamiątki przekazane przez zawodników Wisły Kraków czy Reprezentacji Polski oraz dębickich firm. Zebrane fundusze przekazane zostaną dwójce potrzebujących.
V Turniej Piłki Nożnej w Dębicy, w dniu 5 stycznia 2015 roku rozpocznie się o godzinie 12:45 i będzie trwał do godziny 19:15.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.