Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Górze Motycznej

 
1111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło pierwszego dnia świąt w miejscowości Góra Motyczna. Do szpitala w Dębicy przewieziona została 55-letnia kobieta.
Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę około godz. 17.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że, kierujący vw lupo jadąc w kierunku Dębicy na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas doprowadzając do zderzenia bocznego z audi a4.
W wyniku wypadku do szpitala w Dębicy przewieziono 55-letnią pasażerkę audi. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia poddali badaniu alkomatem kierowców. Kierowca vw 71-letni mieszkaniec Dębicy oraz kierujący audi 63-letni mieszkaniec Róży byli trzeźwi.
Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.
źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.