Zakończenie inwestycji Rondo Nagawczyna

Od 4 grudnia br. po 3 miesięcznych przebudowach samochody poruszające się po drodze krajowej E40 mogą korzystać z nowo powstałego Ronda w Nagawczynie. Ostateczny odbiór nastąpi 12 grudnia. Rondo powstało na miejscu starego skrzyżowania na przecięciu DK 4 (krajowej „czwórki”) z drogą wojewódzką nr 985. W ramach inwestycji wykonane zostały także chodniki o łącznej długości ok. 400 m. Wartość zadania wyniosła ponad 2 mln zł. Wykonawcą inwestycji jest Firma Eurovia Polska S.A, natomiast podwykonawcą Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M. Smoła.
Przypomnijmy, że walka mieszkańców Gminy Dębica o poprawę bezpieczeństwa i budowę ronda trwała 8 lat. Dopiero we wrześniu 2011 r. podpisano porozumienie pomiędzy GDDKiA, a Gminą Dębica, które stanowiło pierwszy oficjalny i zobowiązujący krok w kierunku realizacji zadania.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.