Previous
Next
Previous
Next

Seniorzy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dębicy

S0150021Miejska Biblioteka Publiczna w Dębicy już od trzech lat oferuje seniorom udział w dwóch kursach – języka angielskiego oraz komputerowym.

Zorganizowane zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Na kursie obsługi komputera seniorzy mają okazję nauczyć się jak korzystać z komputera, do czego może on być wykorzystywany i w czym może być pomocny. Seniorzy podczas kursu uczą się podstawowej obsługi komputera oraz internetu.

Zadania które przygotowane są przez informatyka mają na celu oswojenie z możliwościami jakie oferuje nowoczesna technologia, a także utrwalanie zdobytych już umiejętności” – mówi Marzena Kowalska, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Dębicy.

Drugim oferowanym kursem jest nauka języka angielskiego. Seniorzy chcący się rozwijać mają taką szansę właśnie dzięki zajęciom prowadzonych przez bibliotekarkę, która ukończyła filologię angielską. Dodatkowo biblioteka oferuje literaturę w języku angielskim, co ułatwia sprawdzenie postępów w nauce.

Spotkania w Miejskiej Bibliotece mają na celu nie tylko dokształcanie seniorów mieszkających na terenie Dębicy. Jest to również świetna okazja do spotkań i integracji osób zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.