Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zwyczajny NIEZWYCZAJNY, mały WIELKI bohater

W dniu 19 grudnia 2014 r. podczas akademii szkolnej z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wójt Gminy Jodłowa wręczył nagrodę za wzorową postawę dla Maksymiliana Makowicza.
Uczeń I klasy szkoły podstawowej wykazał się niezwykłą odwagą – podczas wypadku samochodowego, w którym poszkodowana została jego mama, która była w ciąży i czteroletnia siostra, chłopiec wydostał się z samochodu i zatrzymywał nadjeżdżające samochody – dzięki szybkiej reakcji jego najbliżsi w krótkim czasie uzyskali potrzebną pomoc. Za godną podziwu postawę Wójt Gminy Jodłowa wręczył Maksymilianowi list gratulacyjny oraz nagrodę w postaci roweru a także pogratulował mu i podkreślił, że jego zachowanie powinno być wzorem do naśladowania przez rówieśników. Podziękował również rodzicom ucznia , że wychowali syna na mądrego i odważnego młodego człowieka.
źródło:http://www.jodlowa.eu/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.