Previous
Next
Previous
Next

Fundacja Lotto Milion Marzeń obdarowała młodych mieszkańców gminy Pilzno

Fundacja Lotto Milion Marzeń wsparła młodych mieszkańców gminy Pilzno. Wszystko za sprawą dofinansowania dla projektu Publicznego Gimnazjum w Pilźnie – „Doposażenie w sprzęt sportowy hali sportowej”.
W ramach inicjatywy placówka zakupiła m.in. sprzęt sportowy oraz mini siłownię. Na tym nie koniec pozytywów. Już jutro na hali gimnazjum w Pilźnie rozpoczną się dwudniowe rozgrywki piłkarskie Euro Pilzno 2015. Turniej jest jednym z elementów projektu dofinasowanego przez Fundację Lotto Milion Marzeń. Pozostałe cele zawarte w programie to:
poszerzenie oferty zajęć dodatkowych i wzrost zainteresowania uczniów,
dbałość o psychorozwój podopiecznych placówki,
zagospodarowanie wolnego czasu i działania profilaktyczne zapobiegające uzależnieniom etc.,
wykorzystanie sprzętu w ramach realizacji programu WF z daną klasą,
organizowanie zawodów sportowych, jak: Mistrzostwa Pilzna, Mistrz sportu gimnazjum, Mikołajkowe Turnieje o puchar dyrektora gimnazjum.
Ważnym aspektem projektu jest również stwarzanie możliwości rozwijania umiejętności uczniów uzdolnionych sportowo oraz gimnazjalistów z niepełnosprawnością ruchową.
źródło: Urząd Gminy Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.