Previous
Next
Previous
Next

Dębica w czołówce najpiękniej oświetlonych miast Podkarpacia

Dębica zajęła drugie miejsce w ogłoszonym przez Gazetę Codzienną „Nowiny” i portal nowiny24.eu konkursie w ramach akcji „Świeć się z Energą” na najpiękniej oświetlone miasto Podkarpacia. Do zabawy zgłoszonych zostało kilkanaście miast z całego Podkarpacia. Zwycięzcą został Rzeszów, a tuż za nim znalazła się Dębica.
Wyniki głosowania:
1. Rzeszów – 3602 głosy
2. Dębica – 1359 głosów
3. Krosno – 740 głosów
4. Strzyżów – 500 głosów
5. Przeworsk – 366 głosów
6. Przemyśl – 242 głosy
7. Sanok – 151 głosów
8. Jasło – 116 głosów
9. Kolbuszowa – 108 głosów
10. Ustrzyki Dolne – 95 głosów
11. Lesko – 85 głosów
12. Mielec – 40 głosów
13. Stalowa Wola – 27 głosów
14. Jarosław – 27 głosów

Fot. Tomasz Solecki
źródło: Urząd Miejski w Dębicy
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.