Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czy Artur Puszko wróci do dębickiego szpitala?

Artur Puszko obecnie pracuje w Nowym Sączu
Artur Puszko obecnie pracuje w Nowym Sączu

Zmieniła się władza w powiecie, zmiany następują też w instytucjach podległych starostwu. Nowi włodarze nie od dziś zapowiadali, że chcą dużych zmian. Również w szpitalu. Do naszej redakcji dotarła wiadomość, że do dębickiego szpitala może wrócić jego były dyrektor Artur Puszko, który obecnie jest dyrektorem Szpitala Wojewódzkiego w Nowym Sączu. Nie udało nam się potwierdzić tych informacji u Artura Puszko, który nie odbiera telefonu. O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco na naszym portalu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.