Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

II miejsce reprezentacji Gminy Dębica na IX Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej na Węgrzech

 Reprezentacja Gminy Dębica w dniach 23-25 stycznia br. brała udział w IX Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w mieście partnerskim Ujszasz z okazji 90 lecia istnienia klubu UVVSE. Turniej zorganizowano w kategorii wiekowej U-21. W turnieju udział wzięły reprezentacje: Gminy Dębica – Polska, Palics – Serbia, UVVSE Ujszasz – Węgry, UVVSE II Ujszasz – Węgry. Reprezentacja gminy po bardzo zaciętych pojedynkach w klasyfikacji końcowej zajęła II miejsce. Zwycięzcą turnieju została drużyna Palics Serbia wygrywając wszystkie swoje spotkania.
Wyniki reprezentacji Gminy Dębica:
UVVSE Ujszasz – Gmina Dębica – 1:2
Gmina Dębica – Palics – 3:8
UVVSE II Ujszasz – Gmina Dębica – 2:3

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.