Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanin Piotr Bassara będzie grillował przy 20 stopniowym mrozie – materiał RDN Małopolska

Piotr Bassara. Fot Anna Zboch/ RDN Małopolska
Piotr Bassara. Fot Anna Zboch/ RDN Małopolska

Dębicki mistrz kuchni Piotr Bassara będzie reprezentował Polskę na międzynarodowych zawodach w grillowaniu ekstremalnym. Ze swoją drużyną będzie musiał przygotować mostek wołowy, żeberko wieprzowe, udko i pierś z kurczaka oraz grillową wariacje w której główną gwiazdą ma być ziemniak. A wszystkie te pyszności powstaną we włoskim Tyrolu na wysokości około 2 tys. metrów i przy 20 stopniowym mrozie.
To będzie nie lada wyzwanie, ale na pewno damy z siebie wszystko zapewnia Piotr Bassara. Trenujemy już. Mieliśmy kilka spotkań, na których próbowaliśmy nasze przepisy. Wiadomo, że nie mieliśmy takich ekstremalnych warunków, ale myślę, że wyjdzie nam dobrze. Nasza ekipa zawalczy smakiem, bo nie do końca jesteśmy pewni jak nam technicznie wyjdzie, bo nikt z nas nie ma doświadczenie grillowania w tak ciężkich warunkach. Na starcie 16 stycznia drużyna z Polski zmierzy się swoimi kulinarnymi umiejętnościami z 23 ekipami m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Szwecji, Norwegii i Włoch. Na starcie razem z Piotrem Bassarą staną Maciej Grubman i jego córka Magdalena z Rzeszowa oraz Jacek Nawrocki z Warszawy. Będą oni walczyć przede wszystkim o prestiż oraz o główną nagrodę, którą jest 2 tys. euro.
Całość materiału można znaleźć tutaj
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/debica/9555-debiczanin-bedzie-grillowal-przy-20-stopniowym-mrozie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.