Previous
Next
Previous
Next

Wielka Orkiestra Świąteczne Pomocy zagrała w Pilźnie

pilznoPonad 22,7 tys. zł zebrano podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pilźnie. Charytatywnej akcji towarzyszył blok imprez artystycznych w Domu Kultury, gdzie wystąpili młodzi mieszkańcy gminy.
– W zbiórce wzięło udział 100 wolontariuszy. Mieszkańcy tradycyjnie wykazali się wielką hojnością oraz szczodrością – mówi Andrzej Kozik, dyrektor Domu Kultury w Pilźnie. Szczegółowe wyniki zbiórki umieszczono na stronie pilźnieńskiego finału. Natomiast w naszej galerii zdjęć można zobaczyć fotografie z imprezy.
Warto wspomnieć, że w tym roku WOŚP zagrała na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych, a także godnej opieki medycznej seniorów.
Źródło.
UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.