Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA – wizyta strażaka w szkole

26 stycznia 2015 roku szkołę podstawową i przedszkole w Starej Jastrząbce odwiedził Pan Marcin Madura – strażak z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, jednocześnie pełni on funkcje radnego w gminie Czarna. Opowiadał dzieciom o zasadach bezpieczeństwa, jak należy się zachować w sytuacjach podwyższonego ryzyka. Strażak wyjaśniał do czego służy sprzęt pożarniczy i ratowniczy który przyniósł ze sobą wykorzystywany przy wielu akcjach. Dzieci miały okazję obejrzeć i przymierzyć elementy stroju strażaka, co było dla nich nie lada uciechą. Każde z nich mogło również poczuć się jak prawdziwy strażak. Pan Marcin odpowiadał na liczne pytania dzieci m.in. o cechach jakie powinien posiadać kandydat do tego zawodu o trudnościach i przeciwnościach z którymi musi się zmagać w codziennej pracy oraz co należy zrobić by być strażakiem.
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.