Previous
Next
Previous
Next

Tłumy Dębiczan na Koncercie Charytatywnym „Anioły są takie ciche”

29 stycznia, w DK Mors odbył się koncert charytatywny „Anioły są tak ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”, dedykowanego dzieciom chorym na mukowiscydozę.

Na scenie wystąpiły zespoły: Engamber, No Name, Siostry Sisters, Kamila Raś, Karolina Cielak oraz Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Akademia Sztuki Capoeira Unicar Dębica.
Główną gwiazdą tego wydarzenia był zespół Łzy z wokalistką Sarą Chmiel – absolwentką II LO w Dębicy.
Organizatorami koncertu było II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.
Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Dębicy Pan Mariusz Szewczyk.

fot. Dawid Pikor
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.