Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

A kogóż to tak całuje starosta Andrzej Reguła ? – rozstrzygnięcie konkursu

IMG_8736
Na fotografii starosta Andrzej Reguła składając życzenia imieninowe całuje radną Agnieszkę Radwańską

Na zdjęciu jest Agnieszka Radwańska – praktycznie żadna z osób, która wzięła  udział w naszym konkursie nie miała trudności z odgadnięciem kogo składając życzenia całuje starosta Andrzej Reguła. Agnieszka Radwańska jest radną Rady Powiatu Dębickiego i przewodnicząca Komisji Oświaty. Podczas piątkowej sesji przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła z bukietem kwiatów pośpieszył składać jej życzenia imieninowe. Za nim podążył starosta Andrzej Reguła i właśnie w chwili gdy składa pocałunek na policzku uroczej radnej udało nam się zrobić fotografię.
 
 
IMG_8734
Przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła również składał życzenia pięknej radnej.

Na nasz konkurs napłynęło z prawidłową odpowiedzią kilkadziesiąt maili. Nagrody – zestawy kosmetyków-  wylosowali: Anna Bania, Bożena Osocha i Jolanta Ferenc. Zapraszamy po ich odbiór do naszej redakcji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.30. Zwycięzcom gratulujemy a pani Agnieszce Radwańskiej składamy serdeczne życzenia imieninowe.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.