Previous
Next
Previous
Next

A kogóż to tak całuje starosta Reguła?

IMG_8736Dziś odbyła się sesja Rady Powiatu Dębickiego. Podczas niej udało nam się zrobić zdjęcie na którym starosta powiatu dębickiego Andrzej Reguła całuję piękną, nie ma co ukrywać, kobietę. Dla naszych Czytelników mamy w związku z tym zagadkę – kim jest owa niewiasta,  na której policzku starosta składa pocałunek? Odpowiedzi drogą mailowa prosimy nadsyłać do poniedziałku 26 stycznia do godziny 12.00 na adres:  konkursy@gryfmedia.pl.  Na osoby, które odgadną kim ona jest czekają zestawy kosmetyków.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.