Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

XV Powiatowy etap konkursu „8 Wspaniałych”

ow-logoStarostwo Powiatowe w Dębicy, Wydział Edukacji już po raz piętnasty organizuje Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Konkurs „Ośmiu Wspaniałych” promuje młodych ludzi wrażliwych na potrzeby drugiego człowieka, ludzi zawsze gotowych wyciągnąć rękę do potrzebującego i pospieszyć mu z pomocą. W konkursie prezentujemy młodych społeczników, którzy nie potrafią przejść obojętnie obok czyjegoś smutku, niedomagania, trudności. Przedstawiamy ich sylwetki oraz podejmowane przez nich działania, tak aby mogli stać się dla innych przykładem bezinteresownej służby drugiemu człowiekowi. W ten sposób staramy się upowszechniać godne naśladowania wzory zachowań, zwracając tym samym uwagę na potrzebę promocji dobra w życiu społecznym.
Kandydatów na WSPANIAŁEGO mogą zgłaszać nauczyciele, znajomi, rodzice, klasa, szkoła czy organizacje. Zgłoszenia na załączonej karcie prosimy kierować do 6 marca 2015 r. pod adres:
Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39 – 200 Dębica.
W wyniku rozmów prowadzonych ze zgłoszonymi kandydatami, wyłonionych zostanie ośmiu laureatów szczebla powiatowego konkursu, z których jeden reprezentować będzie Powiat Dębicki podczas eliminacji ogólnopolskich. O terminie rozmów z kandydatami poinformowani zostaną Państwo odrębnym pismem.
Szczegółowe informacje dotyczące Powiatowego Etapu Konkursu można uzyskać w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy, tel. 14 680 – 31 – 24 lub 14 680 – 31 – 28.
Serdecznie zapraszamy.
Regulamin  i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie internetowej Starostwa Powiatowego
źródło:http://www.powiatdebicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=293:xv-powiatowy-etap-konkursu-8-wspanialych&catid=9:oswiata&Itemid=110

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.