Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert Noworoczny najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w Kościele Parafialnym w Pustkowie-Osiedlu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 18 stycznia 2015 roku o godzinie 17:30 w Kościele Parafialnym w Pustkowie-Osiedlu. Oprawę artystyczną przygotują: Chór Parafialny z Pustkowa-Osiedla oraz Stowarzyszenie Orkiestra Dęta-Gmina Dębica.
Zgromadzeni goście będą mogli wysłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania!
 
 
 
 
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.