Previous
Next
Previous
Next

Laureatki konkursu na najpiękniejszą choinkę w redakcji Ziemi Dębickiej

Laureatki
W dniu dzisiejszym naszą redakcję odwiedziły przedstawiciele placówki wsparcia dziennego, która działa przy OSP Dębica na ulicy Świętosława.
Klaudia Wróbel -wychowawca, Elżbieta Bielatowicz- wychowawca oraz Wiktoria Sieradzka – podopieczna. Panie odebrały nagrodę z konkursu na najpiękniejszą choinkę. O konkursie dowiedziałyśmy się już w ostatnim dniu jego trwania , warto jednak było wysłać zgłoszenie, gdyż udało nam się wygrać, z czego bardzo się cieszymy- mówią laureatki konkursu.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.