Konkurs z marką Lipton

Marka Lipton wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Specjalnie z tej okazji przygotowana została limitowana edycja herbaty Lipton Yellow Label, w wyjątkowych opakowaniach zaprojektowanych przy współpracy z Jurkiem Owsiakiem, która jest dostępna od grudnia ub. roku w sklepach na terenie całej Polski. Część dochodu ze sprzedaży tej limitowanej edycji herbaty   marka Lipton przekaże  na rzecz WOŚP.
Każdy z naszych czytelników  może wygrać jeden z pięciu  zestawów  limitowanej  edycji herbaty od firmy Lipton.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
polubić Fanpage ziemiadebicka ( dla tych, którzy nie są jeszcze fanami),
udostępnić powyższy post (grafikę) na swoim profilu
https://www.facebook.com/ziemiadebicka/photos/a.225740184250357.1073741828.225165470974495/413181378839569/?type=1&theater
oraz odpowiedzieć na pytanie: Od ilu lat Lipton gra z WOŚP ?
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkursy@gryfmedia.pl do 31 stycznia 2015.
Listę Laureatów konkursu ogłosimy 2 lutego 2015.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.