Previous
Next
Previous
Next

A któż to tak dobrze się bawi?

kulkolandW sali zabaw bawią się dobrze nie tylko dzieci. Również dorośli znajdują tam czas na chwilę szalone zabawy. Nam udało się zrobić zdjęcie Kindze Lada Krawczyk – dyrektor Biura Poselskiego posła Jana Warzechy jak w świetnym humorze zjeżdża sobie ze zjeżdżalni z której na co dzień korzystają maluchy. Ale przecież w każdym z nas jest zawsze coś z małego dziecka…

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.