Previous
Next
Previous
Next

Ferie w Szkole Podstawowej numer 2 w Dębicy

DSC_3308Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy, mieszcząca się na ulicy Ogrodowej 22 serdecznie zaprasza uczniów klas I – VI na zajęcia w czasie ferii zimowych przygotowane w placówce. Zimowisko odbywać będzie się w pierwszym tygodniu ferii, od 2 – 6 lutego 2015. 
Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 14:00, koszt całego zimowiska to 50 zł. W cenę wliczone są obiady. Przewidziana liczba miejsc : 45. Zapisów dokonywać można do 23.01.2015r. w Bibliotece Szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 u p. Justyny Wiśniewskiej, a także u nauczyciela wychowania fizycznego Bogdana Saletnika.
„Na tegorocznym zimowisku organizowanym przez naszą szkołę uczniów czeka wiele atrakcji. Dla grupy młodszej, czyli klas I – III w planach jest wyjście do Muzeum Regionalnego oraz Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbędą się warsztaty plastyczne. W programie zimowiska jest także wyjście na krytą pływalnię, do Kulkolandu na zabawę i dyskotekę, udział w seansie filmowym w kinie „Śnieżka”, wiele zajęć sportowych oraz konkursów zarówno sportowych, jak i plastycznych, gry, zabawy jak również zajęcia w pracowni komputerowej. Planowane jest również spotkanie z policjantem” – mówi Bogdan Saletnik, nauczyciel wychowania fizycznego i współorganizator zimowiska.
Grupa starsza – uczniowie klas IV – VI, będą mieli możliwość m.in. wyjścia na krytą pływalnię, lodowisko, wzięcia udziału w kuligu, który zorganizowany będzie w Głobikowej, uczestniczenia w dyskotece i rozgrywkach w kręgle oraz bilard w klubie „Planeta”. Planowane są także zajęcia sportowe, zawody w piłce siatkowej oraz tenisie stołowym, gry i zabawy, zajęcia w sali sportowej oraz spotkanie z policjantem.
Pierwszy tydzień ferii może być wspaniałą okazją do spędzenia czasu w aktywny i interesujący sposób. To czas na spotkania i zabawy z przyjaciółmi, możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, a przede wszystkim zachęta do czynnego udziału w zajęciach proponowanych przez szkołę.
Fot. Ubiegłoroczne atrakcje podczas zimowiska organizowanego w SP nr 2 w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.