Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Międzynarodowy Turniej U-18 w hokeju na lodzie odbędzie się w Dębicy.

Pierwszy raz na dębickim lodowisku odbędzie się impreza rangi międzynarodowej. Udział reprezentacji do lat 18 Polski oraz Węgier, Białorusi i Austrii prawdopodobnie zapełni do ostatniego miejsca trybuny lodowiska przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy.
Możliwość organizacji takiego wydarzenia sportowego powstała dzięki czynnemu działaniu w Polskim Związku Hokeja na Lodzie dwóch przedstawicieli dębickiego klubu: Doroty Gawle koordynatora eventów sportowych w PZHL, między innymi Pucharu Polski w hokeju na lodzie 2014 odbywającego się końcem grudnia na ARENIE Kraków, aktualnie koordynuje przygotowania do Mistrzostw Świata Dywizji 1 A, które odbędą się w Krakowie od 19 do 25 kwietnia bieżącego roku oraz Marcina Hadowskiego Członka Zarządu PZHL i obecnego Prezesa UKH Dębica.

Turniej o Puchar Miasta Dębicy ma szanse zostać wpisany jako cykliczna impreza na najbliższe 4 lata. Zapis taki ma nastąpić na najbliższym kongresie Światowej Federacji Hokeja na Lodzie.
Cieszy natomiast kolejny fakt, że Dębica jest wpisana przez PZHL w informatorze imprez hokejowych w Ministerstwie Sportu jako organizator sierpniowego turnieju w tym roku w ramach Państw Grupy Wyszehradzkiej z udziałem Reprezentacji Czech, Słowacji, Węgier i Polski – również U-18.
W Reprezentacji Polski wystąpi Arkadiusz Nowak, wychowanek UKH Dębica, obecnie trenujący i uczący się w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZHL w Sosnowcu.
Turniej zorganizowany jest dzięki zaangażowaniu instytucji, firm oraz rodziców i sympatyków dębickiego hokeja bez których ta impreza nie mogłaby dojść do skutku.
Harmonogram spotkań:
Piątek 6.02.2015
16.00 AUSTRIA – WĘGRY
18.50 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
19.00 POLSKA – BIAŁORUŚ
Sobota 7.02.2015
16.00 BIAŁORUŚ – WĘGRY
19.00 POLSKA – AUSTRIA
Niedziela 8.02.2015
11.00 AUSTRIA – BIAŁORUŚ
14.00 POLSKA – WĘGRY
17.30 ZAMKNIĘCIE TURNIEJU
Wstęp WOLNY na wszystkie mecze.
Zapraszamy.
źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.