Previous
Next
Previous
Next

Mieszkańcy Dębicy wpadli w Mielcu podczas kontroli drogowej. Posiadali przy sobie blisko gram marihuany

Policjanci zatrzymali pięciu mieszkańców powiatu dębickiego podczas działań skierowanych na walkę z przestępczością narkotykową. W schowku pojazdu, którym poruszali się mężczyźni funkcjonariusze ujawnili woreczek z marihuaną. Zatrzymani zostali przesłuchani. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut.
Policjanci prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej w piątek około godz. 21. przeprowadzili na ul. Żeromskiego w Mielcu kontrolę pojazdu marki Opel Astra.  Podczas przeszukania pojazdu policjanci w schowku samochodowym ujawnili blisko gram marihuany. Pięciu mężczyzn podróżujących oplem zostało zatrzymanych. Mężczyźni są mieszkańcami powiatu dębickiego, mają od 19 do 21 lat.
Zatrzymani zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy już kolejnego dnia pozwolił przedstawić zarzut posiadania i udzielania narkotyku jednemu z nich. 19-latek przyznał, że narkotyki które znaleźli policjanci w jego aucie należą do niego. Przyznał także, że udzielał narkotyku swoim kolegom.
Zatrzymani mężczyźni poddani zostali badaniu na zawartość substancji odurzających w organizmie. U dwóch z nich test wykrył obecność takich substancji. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Od kierowcy opla została pobrana krew do badań. Wynik pozwoli ustalić czy mężczyzna był pod wpływem środków odurzających podczas prowadzenie pojazdu.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.