Previous
Next
Previous
Next

Wójt Gminy Jodłowa na Gali Regionalnej Programu „PRZYJAZNA POLSKA 2014”

W dniu 19 stycznia 2015 r. Wójt Gminy Jodłowa wziął udział w Gali Regionalnej Programu „PRZYJAZNA POLSKA 2014”, która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.
W ubiegłym roku Gmina Jodłowa wzięła udział w I edycji programu „Przyjazna Polska” oraz dodatkowej certyfikacji tematycznej „Gmina z Tradycją”. Po przejściu procedury certyfikacyjnej i spełnieniu wymogów regulaminowych Gmina uzyskała tytuł i certyfikat „Przyjazna Polska” 2014 oraz certyfikat tematyczny „Gmina z Tradycją”. Jest to duże wyróżnienia dla naszego Samorządu.
Słowa uznania dla Władz Samorządowych Gminy wyrazili w szczególności: Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska – Wojewoda Podkarpacki oraz Pan Władysław Ortyl -Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Informacje na temat uroczystości można znaleźć na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego: www.umwp.podkarpackie.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
źródło: Urząd Gminy w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.