Previous
Next
Previous
Next

Moment oblania farbą Memoriału Smoleńskiego uchwycony na filmie

10834089_527157364053437_908084385_nZamieszczamy fragment nagrania z kamery, który pokazuje moment oblania farbą Memoriału Smoleńskiego, znajdującego w Dębicy na Placu Mikołajkowów.
Zniszczenia dokonał nieznany sprawca między godz. 02:23:57 a 02:24:12 w nocy z 3 na 4 grudnia 2014 r.
Osoby, które były świadkami, mają nagrania z okolicznych kamer lub wiedzą coś na temat sprawcy, proszone są o kontakt z policją lub pod telefonem biura poselskiego Jana Warzechy : 14 6833 833.
Nagranie udostępniła firma Omega Group sp. z o.o
https://www.youtube.com/watch?v=HgQFgASqzsA&feature=youtu.be
źródło:  http://www.janwarzecha.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.