Previous
Next
Previous
Next

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej nr 9

„ W tym roku w zimowisku organizowanym przez naszą placówkę weźmie udział 106 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9. Zimowisko odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych, czyli w dniach od 2-6 lutego 2015 roku” – powiedział Krzysztof Bizoń, kierownik zimowiska, a także nauczyciel wychowania fizycznego w szkole.
Zajęcia przygotowane dla uczniów trwać będą w godzinach od 9.00 do 14.00. Dla dzieci przygotowane zostało mnóstwo atrakcji. Zabawy tematyczne w Kulkolandzie w Dębicy „Lot na Marsa” oraz „Piracka Podróż z Kapitanem Huckiem”, wyjście na lodowisko oraz do Aquaparku czy klubu Planeta, a także wyjazd na kulig, który odbędzie się w Głobikowej. Ciekawą propozycją jest również wyjście na zimowe warsztaty muzealne na lekcję zatytułowaną „Świat wycięty z papieru”, w której dzieci zapoznają się ze sztuką wycinanek oraz same będą mogły stworzyć swoje dzieło z papieru.
Szkoła Podstawowa nr 9 postarała się aby dzieci na tegorocznym zimowisku nie nudziły się. W każdym dniu planowane są różne zajęcia, w których uczestniczyć będą mogli uczniowie. Wśród nich są zajęcia na gali gimnastycznej, aerobic, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, gry i zabawy. Odbędzie się także nauka pierwszej pomocy dla dzieci.
Zajęcia z uczniami zorganizowane będą także w salach lekcyjnych, gdzie prowadzone będą zajęcia plastyczne, wspólne oglądanie filmów oraz bajek. Przewidziane są także zajęcia na sali korekcyjnej. Dzieci biorące udział w zimowisku w Szkole Podstawowej nr 9, podczas jego trwania będą miały zapewnione obiady.

Fot. Atrakcje podczas ubiegłorocznego zimowiska organizowanego w SP9.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.