Previous
Next
Previous
Next

Poszukujemy domu dla Tytusa

tytus2Uroczy łobuziak – to pierwsze co przychodzi do głowy po kontakcie z Tytusem. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, chociaż kiedy chce zwrócić na siebie uwagę, łapie smyczkę i chce się bawić w przeciąganie – jednak bardzo delikatnie. Wie co to rzucanie patyków i wspólne bieganie. Tytus to młody, ok. roczny psiak i w takim towarzystwie (czyt. szczeniaków) czuje się bardzo dobrze. Większe psy, których nie jest pewien, omija. To mądry psiak, który bardzo dobrze rozumie co się mówi: gdy była mowa o tym, by czasami nie próbował wydostać się z kojca górą, od razu podniósł głowę i rozejrzał się po otworach przy dachu kojca 😉 
Tytus czeka w azylu w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86. Nie zostanie oddany na łańcuch, ani na stałe do kojca!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.