Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wiesław Lada nie wyklucza kandydowania na posła w jesiennych wyborach

1901721_838389272873920_211985160273229356_nTo sprawa otwarta – mówi Wiesław Lada zapytany czy będzie kandydował na posła w jesiennych wyborach parlamentarnych. Jest dopiero styczeń, są różne rozmowy. Na dziś nie zaprzeczam ani nie potwierdzam takiej ewentualności.
PSL po sukcesie w wyborach samorządowych ma ochotę na mandat poselski z powiatu dębickiego? Wiele na to wskazuje. Kilka lat temu nasz region miał posłów z tego ugrupowania ale od dłuższego już czasu kandydaci tego ugrupowania nie mieli siły przebicia w wyborczych zmaganiach. Teraz może być na to szansa. Jako jednego z ewentualnych kandydatów na posła z ramienia PSL wymienia się Wiesława Ladę.
Za wcześnie o tym mówić, nie ma żadnej decyzji w tym temacie – mówi Wiesław Lada. Dopiero bliżej wiosny będzie czas na dyskusję w tym temacie.
Lada w ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat do Sejmiku Wojewódzkiego. Jest jednym z trzech przedstawicieli powiatu dębickiego w tym organie samorządu. Dwaj pozostali to Stefan Bieszczad i Czesław Łączak, którzy swoje mandaty zdobyli z PiS.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.