Previous
Next
Previous
Next

Potrzebne domy dla maluszków z Lubziny

Szczeniaki zaczipowane, odrobaczone, odpchlone. Posiadają już książeczki zdrowia. Za miesiąc będą zaszczepione. Mają ok. 8 tygodni, ważą od 2kg- 2,7kg. Będą raczej małej i miedzy małą, a średnią wielkością. Wszystkie suczki. Od lewej w pudełku:
1 Kudłatka- bardzo wrażliwa, delikatna, przymilna. Na rękach śpi się jej najlepiej. Ładnie szczeka. Będzie wiernym przyjacielem, raczej dla osób starszych, bez dzieci, do głaskania i przytulania.
2 Czarna- liderka, dynamiczna ruchliwa, sprytna, dominująca. Bardzo ciekawska i bystra, będzie bardzo inteligentna. Garnie się do ludzi, dla towarzystwa odda wszystko. Malutka, najmniejsza z wszystkich.
3 Ruda- opanowana, czujna, kontaktowa, ruchliwa. Da sobie radę w każdym środowisku.
 
Z jednego miotu, ale każda inna i z różnymi charakterami.
Umowa adopcyjna podpisana z urzędem gminy w Ropczycach. Zgodnie z umową suczki po osiągnięciu dojrzałości zostaną wysterylizowane.
Kontakt w sprawie adopcji: 508 611 156 – Pani Alicja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.