Previous
Next
Previous
Next

Starosta Powiatu Dębickiego z wizytą w Pilźnie. Będą nowe inwestycje?

Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła odwiedził gminę Pilzno. Podczas spotkania zwizytowano drogi powiatowe, których na terenie gminy Pilzno jest ponad 60 kilometrów. Spotkanie zaowocowało inwestycjami wyczekiwanymi przez mieszańców. Na ostatniej sesji do budżetu powiatu wprowadzono bowiem kilka inwestycji drogowych z Pilzna i okolic.
W budżecie zabezpieczono środki na następujące zadania: projekt przebudowy drogi Pilzno-Szynwałd, projekt budowy chodnika w Pilźnie przy ulicy Kraszewskiego oraz remont odcinka drogi Słotowa Góry-Lubcza.
 
 
źródło: Urząd Gminy w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.