Previous
Next
Previous
Next

Rob Tognoni zagra w Śnieżce

23 stycznia w Domu Kultury „Śnieżka” wystąpi Rob Tognoni, wirtuoz gitary, wokalista i bluesman. Wraz z nim na scenie pojawią się cenieni polscy muzycy – Łukasz Gorczyca i Tomek Dominik.
Rob Tognoni urodził się na Tasmanii w 1960 roku. Tam też zaczął swoją muzyczna karierę. Od początku lat 80-tych koncertuje regularnie prawie na całym świecie – w Europie, Australii, Stanach Zjednoczonych, Azji i Ameryce Południowej. Konsekwentnie i bezkompromisowo realizuje swoją własną wizję muzyki, bluesa i gitarowego grania. Sam określa swój styl jako power blues-rock.
Krytycy na całym świecie są zgodni: Rob Tognoni to jeden z najoryginalniejszych artystów na blues-rockowej scenie. Znakomicie wypada na koncertach.
Tognoni ma w dorobku już 12 płyt autorskich. Regularnie występuje na większości najbardziej prestiżowych festiwali bluesowych na świecie, każdego roku koncertuje w większości krajów Starego Kontynentu. Jest laureatem wielu nagród muzycznych. Udziela się jako muzyk sesyjny.
Podczas polskiej trasy koncertowej z Robem Tognoni wystąpią cenieni polscy muzycy: Łukasz Gorczyca – bass (współpracował m.in. z Wheatbread Johnson, Terry Man, Alvonem Johnson, Griffem
Hamlinem, Petem Brownem, Keith’em Thompsonen, Chuckiem Frazierem) oraz Tomek Dominik – perkusja (współpracował m.in. z Renatą Przemyk, Pudelsami,Terry Man, Homo Twist, W. Johnson).
Koncert rozpocznie się o godz.18, bilety w cenie 20 zł do nabycia w Domu Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18 i w Sklepie muzycznym „Miro”, ul. Gawrysia 2.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.