Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tu sprawdzisz gdzie możesz się leczyć

rotator-lekarzW związku z zaistniałą sytuacją w placówkach POZ w regionie wojewoda podkarpacki przekazała samorządom listę placówek udzielających świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej i zwróciła się z prośbą o poinformowanie mieszkańców poprzez umieszczenie informacji w budynkach jst i jednostkach podległych oraz na stronach internetowych. Lista placówek dostępna jest także na stronie Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ oraz internetowej stronie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego (w załączniku) i będzie na bieżąco aktualizowana.W przypadku rejestracji nowych placówek POZ wnioski będą załatwiane priorytetowo, pracownicy Wydziału Polityki Społecznej PUW wydłużyli godziny pracy do godz. 18. Informacji co do warunków rejestracji można uzyskać pod numerem 17/ 867 16 12.Ponadto informujemy, że niezbędną pomoc medyczną świadczą szpitalne izby przyjęć, SOR-y oraz punkty nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.W Podkarpackim Oddziale Wojewódzkim NFZ całodobowo (do odwołania) czynna jest infolinia 800 804 009, gdzie można uzyskać informacje dotyczące między innymi dostępu do świadczeń lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.Ponadto działa bezpłatna infolinia w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta: 800 190 590 (czynna od poniedziałku do piątki od 9.00 do 21.00). Pod tym numerem można także zgłaszać trudności w dostępie do karty pacjenta w POZ.Każdy ubezpieczony może wybrać lekarza, pielęgniarkę i położną POZ. Nie obowiązuje rejonizacja. Ubezpieczony ma prawo do bezpłatnej zmiany trzy razy w roku.
Tu sprawdzisz gdzie możesz się leczyć
https://rzeszow.uw.gov.pl/wp-content/uploads/2015/01/Lista-placowek-POZ-udzielajacych-swiadczen.pdf

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.