Śmiertelny wypadek na torach w Lubzinie. Nie żyje mężczyzna.

1111111111111111Policjanci z Ropczyc wyjaśniają przyczyny i przebieg wypadku kolejowego, do którego doszło około godziny 9.30 w Lubzinie koło Ropczyc. Ustalają też tożsamość ofiary wypadku. Według wstępnych ustaleń policjantów do wypadku doszło na szlaku kolejowym na wysokości wsi Lubzina w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Pociąg relacji Tarnów – Rzeszów przejechał będącego na torowisku mężczyznę. Mężczyzna poniósł śmierć. Nie jest jeszcze znana tożsamość ofiary, policjanci ustalają dane tragicznie zmarłego.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.