Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wieczorek poetycki i warsztaty kreatywnego pisania

4 lutego o godz. 18, w Domu Kultury „Komos” odbędzie się pierwszy Wieczorek poetycki zorganizowany przez grupę Albatros. Podczas spotkania będą mogli zaprezentować się wszyscy tworzący poezję i nie tylko. Albatros zaprasza również na Warsztaty kreatywnego pisania, które zaplanowano w dniach od 10 do 12 lutego, również w Domu Kultury „Komos”.
Jeżeli nie piszesz, możesz przyjść posłuchać innych i miło spędzić czas lub po prostu przeczytać wiersz autorstwa kogoś innego, tekst, z którym czujesz wyjątkowo bliską więź.
Pamiętajcie: ,,Poezja jest pretekstem do rozmowy” – i spotkania!:) Spotkajmy się i porozmawiajmy w życzliwej i przyjaznej atmosferze! Nie chowajmy swojej twórczości do szuflady, tchnijmy w nią życie!:)
Serdecznie zapraszam wszystkich piszących (i nie tylko!)
Ewentualne pytania proszę zadawać na Facebook`u lub kierować na adres e-mail: grupa.albatros@wp.pl.
Warsztaty Kreatywnego Pisania:
Jeżeli chcesz:
Obudzić w sobie kreatywne myślenie…
Poznać ćwiczenia i metody, które pomogą rozwinąć twórcze myślenie…
Zainspirować się… …
Uwolnić swój wewnętrzny potencjał…
Przyjdź na Warsztaty Kreatywnego Pisania! 🙂
Warsztaty Kreatywnego Pisania dla uczniów gimnazjów i szkół średnich odbędą się w Domu Kultury „Kosmos”, w dniach od 10 do 12 lutego.
START: godz. 15.00 (2godz.) Udział w Warsztatach jest BEZPŁATNY!
Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: grupa.albatros@wp.pl wpisując w tytule wiadomości: Warsztaty lub kontaktując się z Domem Kultury ,,Mors”, ul. Sportowa 28.
Serdecznie zapraszam! 🙂
Katarzyna Pietryszko

 
 
 
 
 
 
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.