Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie informacyjne w urzędzie

Naczelnik  Urzędu  Skarbowego  w  Dębicy  zaprasza przedsiębiorców z powiatu dębickiego, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  w   dniu  29 stycznia b.r.  o  godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu, przy ul. Kolejowej 21, w  sali konferencyjnej  na I piętrze ( pok. nr 201).
W trakcie spotkania zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu zmian na 2015 r. w podatku VAT i podatkach dochodowych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 
źródło:http://usdebica.is.rzeszow.pl/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.