Previous
Next
Previous
Next

Zebrano prawie 6 tys. zł na chore dzieci

Mieszkańcy gminy Pilzno wykazali się ofiarnością i hojnością. Podczas koncertu charytatywnego zebrano ponad 5,8 tys. złotych. Datki przekazano rodzicom Julki i Filipa, którzy zmagają się z chorobami nowotworymi.
Dom Kultury był wypełniony po brzegi. Nic dziwnego, ponieważ użytkownicy Facebooka z zaangażowaniem odpowiedzieli na prośbę i chętnie udostępniali informację o wydarzeniu. Podczas koncertu wystąpili uczniowie pilźnieńskiej podstawówki w spektaklu bożonarodzeniowym. Kolędy i pastorałki w języku angielskim zaśpiewali rówieśnicy z klasy Julki oraz laureaci szkolnego konkursu kolęd i pastorałek. Prawdziwą muzyczną ucztą pod względem wizualnym, wokalnym i instrumentalnym zapewnili uczniowie szkoły muzycznej Yamaha. Chóralny śpiew przeplatany był występami solistów, co spotkało się z gromkimi brawami. Publiczność porwał też występ zespołu działającego przy miejscowym „ogólniaku”.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim za obecność, solidarność, dar serca i ofiarowane datki. Słowa podziękowania skierowane są także do Dyrektora Domu Kultury Andrzeja Kozika i Pracowników, Rady Rodziców, Dyrektora LO Marka Wojtuły oraz młodych artystów.
Z kolei Anna Błaś gratuluje Dyrektorowi Szkoły Muzycznej Yamaha Krzysztofowi Kajpustowi i nauczycielom za piękny koncert i podkreśla pasję, zaangażowanie, profesjonalizm, talent pedagogiczny i życzliwość oraz życzy Julce i Filipowi szybkiego powrotu do zdrowia, a rodzicom sił, nadziei i wsparcia od drugich.
Organizatorami imprezy byli: Szkoła Muzyczna Yamaha w Pilźnie i Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie wraz z Radą Rodziców.

fot. Krzysztof Kosowski
źródło: Urząd Gminy w Pilźnie
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.