Ferie w Gogołowie

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej informuje o zapisach na wyjazd na narty do Gogołowa.
Terminy wyjazdów:
– 6.02.2015 r. – zapisy do dnia 4.02.2015 r.,
– 13.02.2015 r. – zapisy do dnia 11.02.2015 r.
Koszt wyjazdu 10 zł obejmujący: przejazd na stok, karnet 10 – zjazdowy oraz kask ochronny – w przypadku osób do 16 roku życia.
Ponadto zapraszamy dzieci na zajęcia świetlicowe codziennie od 10.00 do 12.00 /oprócz sobót i niedziel/. W ramach tychże zajęć odbywają się: gry, konkursy, zabawy, zajęcia plastyczne oraz czytelniczo – literackie itp. Ponadto zaplanowano zajęcia kulinarne p.h.”Tłusty Czwartek” oraz bal karnawałowy na zakończenie ferii.
ZAPRASZAMY
fot. http://www.gogolow-narty.pl/galeria
źródło: Urząd Gminy w Jodłowej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.