Previous
Next
Previous
Next

II Sezon Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy

plakat UM 1Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich mieszkańców na III edycję Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła, która zostanie zainaugurowana 28 marca Jarmarkiem Wielkanocnym. Organizatorem Jarmarków i Dembickiej Giełdy Staroci jest Urząd Miejski w Dębicy.
Kalendarz 2015 r  Jarmarków dębickich:
28 marca Jarmark Wielkanocny – inauguracja III sezonu Jarmarków Dębickich
11  kwiecień Jarmark nasion, kwiatów, drzew i krzewów, zieleni ozdobnej i ogrodowej
09  maj,  13 czerwiec,  11 lipiec,  08 sierpień,  12 wrzesień,  10 październik, 22-23  grudzień  Jarmark Bożonarodzeniowy
Szczegółowe informacja na www.debica.pl  Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc tel.: (14) 68 38 116 lub (14) 68 38 218, lub e-mail  ludmila.pilch@umdebica.pl oraz magdalena.radzik@umdebica.pl 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.