Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kino Kosmos. Dziesiątki chętnych znów nie weszło na film „Pingwiny z Madagaskaru”

pingwinyDziś sytuacja w Kinie Kosmos powtórzyła się. Dziesiątki ludzi nie weszło na film „Pingwiny z Madagaskaru”. Trzy seanse w niedzielę załatwiłby sprawę – mówili zdenerwowani ludzie, którzy dziećmi chcieli obejrzeć film.
Na dzisiejszy dzień było przeznaczonych tylko 280 biletów, bo wczoraj sprzedano prawie setkę. Kasa kina była otworzona od 15.00 a już przed jej otwarciem ustawiła się kolejka chętnych. Pierwszych kilka osób kupiło blisko 40 biletów, nic dziwnego, że w ciągu kilkudziesięciu minut wykupiono wszystkie wolne miejsca. Podobnie jak wczoraj dziesiątki chętnych odeszło z przysłowiowym kwitkiem od kasy, lub z biletami na … wtorek, bo jutro kino jest nieczynne.
-Dwa, trzy seanse dziennie rozwiązałoby problem – mówił zdenerwowany pan Andrzej, który na seans przyjechał specjalnie z Pilzna. A tak mam bilet na wtorek i nie wiem czy dam radę przyjechać bo mogę w tym czasie pracować. Tak nie prowadzi się biznesu.
Te gorzkie uwagi osób, które chciały obejrzeć film a nie mogły może trafią do kierownictwa kina, bo w tych czasach zniechęcanie klienta, który przychodzi wydać tu pieniądze to grzech nie do wybaczenia. A swoją drogą reaktywacją kina w Dębicy to strzał w dziesiątkę, teraz trzeba umieć ten sukces skonsumować.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.