Nadanie imienia szkole w Łękach Górnych

nadanie-imienia-szkole-w-lekach-gornychPodczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pilźnie, jedną z podjętych uchwał było nadanie imienia „Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia” Publicznej Szkole Podstawowej oraz Publicznemu Gimnazjum w Łękach Górnych. Uchwała wejdzie w życie 23 maja.
Uczniowie i nauczyciele placówki od 2011 roku uczestniczyli w procesie nadania imienia, w ramach którego m.in. przeprowadzono szerokie konsultacje z mieszkańcami, nauczycielami czy dziećmi, organizowano liczne konkursy i lekcje wychowawcze oraz odwiedzono miejsca związane z życiem kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Wniosek o nadanie imienia złożyli wspólnie Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski. źródło UM Pilzno.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.