Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Komenda Powiatowa w Dębicy ma nowego Komendanta

Od wczoraj Komendą Powiatową Policji w Dębicy dowodzi insp. Mirosław Furdyna. Rozkaz personalny wręczył nowemu komendantowi I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji – insp. Piotr Michna.

Uroczystość wprowadzenia nowego komendanta odbyła się w poniedziałek. W powitaniu wzięli udział m.in. Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica, Andrzej Reguła Starosta Powiatu Dębickiego, Jacek Żak Prokurator Rejonowy w Dębicy, Beata Stój Prezes Sądu Rejonowego w Dębicy oraz kadra kierownicza dębickiej komendy. Zaproszonych gości przywitał ustępujący ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek.

 Obecni podczas ceremonii policjanci oraz zaproszeni goście przywitali nowego Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy – insp. Mirosława Furdynę. I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji Insp. Piotr Michna po odczytaniu rozkazu personalnego życzył nowo mianowanemu komendantowi sukcesów w pracy.

Po odczytaniu nominacji, głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali insp. Pawłowi Filipkowi oraz gratulowali nowemu komendantowi Policji w Dębicy życząc sukcesów zawodowych i dobrej, przyszłej współpracy.
Insp. Mirosław Furdyna swoją karierę w policji rozpoczął  1983 roku. Od 1986 roku był policjantem sekcji operacyjno-dochodzeniowej wydziału kryminalnego. Od 1990 roku zajmował stanowisko Komendanta Komisariatu Kolejowego w Przemyślu. Od 1994 roku kolejno zajmował funkcje, Samodzielnego Stanowiska ds. Kadr i Szkolenia, Naczelnika Wydziału Kadr i Zespołu Prezydialnego, Naczelnika Sekcji Wspomagającej. W 2004 roku objął funkcję Naczelnika Sekcji Prewencji. W 2007 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Rok później pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. W kwietniu 2012 roku rozkazem personalny przeniesiony został do Tarnobrzega na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.