Previous
Next
Previous
Next

Radio Zet: CBA zatrzymało ważnego działacza PSL na Podkarpaciu – Bogusława P.

Były szef biura poselskiego Jana Burego i działacz PSL na Podkarpaciu Bogusław P. zatrzymany przez CBA pod zarzutem korupcji – dowiedziało się Radio ZET.
Jak ustalili reporterzy śledczy Radia ZET, razem z Bogusławem P. agenci zatrzymali także dwóch przedsiębiorców z Krakowa, którzy mieli wyłudzić dotacje o wartości 63 milionów złotych. Bogusław P. miał wziąć 350 tysięcy złotych łapówki w zamian za załatwienie dotacji z Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. Dwaj zatrzymani przedsiębiorcy usłyszeli z kolei zarzuty oszustwa.
– Wszystko wskazuje na to, że przedsiębiorcy przygotowali, a następnie przedstawili nierzetelną i poświadczającą nieprawdę dokumentację w celu uzyskania dotacji na prowadzone przez siebie projekty. Skutkowało to przyznaniem decyzji na ponad 63 miliony złotych, z czego wypłacono już 16 milionów – powiedział Radiu ZET rzecznik Centralnego Biura Antykorupcyjnego Jacek Dobrzyński.
całość materiału można przeczytać tutaj
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wiadomosci/CBA-zatrzymalo-waznego-dzialacza-PSL

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.