Previous
Next
Previous
Next

Konsultacje w zakresie zarządzania ryzykiem powodziowym

PowodzPlany Zarządzania Ryzykiem Powodziowym (PZRP) powstały aby w sposób kompleksowy i strategiczny ograniczyć ryzyko powodziowe.

Ponad 2500 ekspertów opracowało 12 Planów Zarządzania Ryzykiem Powodziowym, łącznie dla 14 481 km rzek w Polsce.

Ty też możesz mieć wpływ na ostateczny kształt Planów Zagospodarowania Ryzykiem Powodziowym!
Ruszyły już KONSULTACJE SPOŁECZNE, wystarczy:
•    wejść na stronę: www.powodz.gov.pl
•    odszukać właściwy plan  (Dębica – region górnej Wisły)
•    złożyć swoje sugestie i uwagi poprzez formularz.
Ponadto w siedzibie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej (KZGW) oraz w każdym Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej (RZGW) można:
•    zapoznać się z treścią Planów Zarządzania Ryzykiem Powodziowym oraz
•    zgłosić swoje uwagi poprzez formularz uwag w wersji papierowej.
Dowiedz się więcej biorąc udział w konferencjach regionalnych i w spotkaniach konsultacyjnych, najbliższa konferencja 3 lutego 2015 w Warszawie, a kolejna już 9 marca 2015 r. w Poznaniu.
Aby sprawdzić terminy pozostałych konferencji oraz spotkań konsultacyjnych wystarczy wejść na:
www.powodz.gov.pl/pl/konsultacje-terminy
Ankieta
Plany Zarzadzania Ryzykiem Powodziowym

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.