Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

KSM DT wybrało nowe władze!

DSC_00857 lutego w Starym Sączu odbył się Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej, w którym uczestniczyło ok. 150 członków Stowarzyszenia.
Spotkanie było podsumowaniem dwuletniej kadencji dotychczasowego Zarządu Diecezjalnego
i połączone było z wyborami do kadencji następnej. Wybrano 3 kandydatów na stanowisko Prezesa KSM DT oraz obsadzono pozostałe funkcje w Zarządzie. Trójka, spośród której Biskup Ordynariusz wybierze Prezesa Stowarzyszenia to: Natalia Bania, Angelika Biernat i Anna Szczepanek. Po części oficjalnej młodzi ludzie bawili się na III Balu KSM-owicza.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.